Şanlıer Sok.Ozansoy Apt.No:13/A Kozyatağı/İstanbul

+90 216 410 81 00 - 445 39 66 info@ekolltd.com

Hakkımızda

Ekol Mühendislik Teknik Servis Hizmetleri Limited Şirketi;
1994 yılında Gaz sektörünün ihtiyacı olan ürün ve sistemlerin tasarım, üretim, satış, ithalat ve ihracatını yapmak amacıyla kurulmuştur. Ekol Mühendislik Teknik Servis Hizm. Ltd. Şti. olarak Aygaz, İpragaz, Petrol Ofisi, Koç Statoil, Akpet, Mogaz, Arıtaş, Isısan firmalarının yan sanayisiyiz. Türkiye’de yaklaşık 40.000 adet konuta takılmak üzere, bu firmalar için gaz alarm sistemi ve bina servis kutuları son 20 senede tarafımızca üretilmiştir. Ayrıca son 7 yılda LNG sektöründe yan sanayisi olduğumuz firmaların kurmuş oldukları lng tesislerinde, 600’ün üzerinde kontrol ve güvenlik sistemlerimiz kendi ekiplerimiz tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz 2012 yılından itibaren gaz otomasyonuna ilaveten çok yoğun bir şekilde endüstriyel otomasyon, özel pano imalatları ve elektrikli araç otomasyonu konularında uzmanlaşma anlamında ciddi bir ilerleme kaydetmiştir.

Ekol Mühendislik Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetimi ve tüm çalışanları; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerinin ötesinde en hızlı, en doğru, en ekonomik olarak karşılayabilmeyi, Müşterilerimizin her zaman ve bize ihtiyaç duyduğu her alanda çözüm ortağı olabilmeyi ilke edinmiştir.